HASIČI JSDH RADOTÍN REPREZENTOVALI

 

První ročník Dne integrovaného záchranného systému se konal na volných plochách ve spodní části Výstaviště v pražských Holešovicích. Na akci se představila vozidla, technika a vybavení všech složek IZS, Armády ČR a záchranářů. Celý den doprovázely statické a dynamické ukázky, kterých se zúčastnila i jednotka hasičů JSDH Radotín.
Hlavním záměrem organizátorů bylo vzdělávat, poučit o rizicích a jejich přecházení návštěvníky, kteří si tak mohli vyzkoušet vše potřebné pro zvládání krizových situací.

S ohledem na bezpečnostní situaci v Evropě a ve světě vůbec se mohla veřejnost seznámit s dostupnými technikami a technologiemi. Akce měla za úkol posílit důvěru ve složky IZS i armádu a napomoci jejich lepšímu vnímání, zároveň však umožnilazájemcům pořídit si potřebné vybavení pro případ jakékoli krizové situace.

jsdh (1)

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce 2015 a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.