Přijď a rozšiř naše řady SDH a JSDH

Je ti 18 let a víc? Chceš se dostat mezi partu lidí ochotných pomáhat ostatním obyvatelům v nouzi? Přijď mezi nás a staň se členem Sboru dobrovolných hasičů Prahy 16 – Radotín. Naučíš se základům hasičiny při pravidelných školeních pořádaných jak na zbrojnici, tak i u profesionálních hasičů HZS.

Budeš postupně vycvičen na činnosti nutné pro hašení požáru, evakuaci a záchranu osob, poskytnutí předlékařské pomoci, obsluhu požárních čerpadel, použití radiostanice, práci s nejmodernější technikou, obsluhu a údržbu požárních vozidel, obsluhu motorových pil, použití vzduchových dýchacích přístrojů a mnoho dalšího.

Pokud máš zájem nebo jakýkoliv dotaz, tak přijď mezi nás v úterý mezi 17:00 až 18:00 do hasičské zbrojnice na adrese Karlická 1733/6a, Praha 16.

Připoj se k nám a prokaž svou odvahu a odhodlání, protože “hasič běží tam, odkud ostatní utíkají”.