Besídka 2023

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuMládež

Ve středu 20. prosince se konala besídka pro všechny členy Kolektivu mladých hasičů. Tato událost byla plná radosti, smíchu a předvánočního veselí.

Besídka byla příležitostí pro naše mladé hasiče, aby se sešli, oslavili své úspěchy a užili si trochu zasloužené zábavy. Bylo zde mnoho dobrot, od sladkých pečiv až po lahodné nápoje, které jsme připravili pro naše mladé hasiče.

Největším překvapením celého odpoledne byla návštěva hasičského ježíška a jeho pomocníka. Přivezli s sebou pytel plný dárků pro všechny hodné děti i vedoucí. Každý z nich dostal tričko s logem a nápisem Hasiči Radotín jako poděkování za jejich tvrdou práci během celého roku. Toto tričko mohou hrdě nosit a připomínat si tak, že jsou součástí skvělého kolektivu.

Tato besídka byla skvělou příležitostí pro nás všechny, abychom se zastavili, poděkovali a ocenili naše mladé hasiče za vše, co dělali během roku. Jsme na ně velmi pyšní a těšíme se na další rok plný úspěchů.