🚒 Příměstský tábor: Týden plný výletů a zábavy! 🚒

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuMládež

Kapacita příměstského táboru je naplněna.

Chcete, aby vaše děti zažily nezapomenutelný týden plný dobrodružství a zábavy? Máme pro vás skvělou příležitost! Přihlaste je na Příměstský tábor s hasiči. Program je pestrý a děti se rozhodně nudit nebudou.

Veškeré podrobnosti naleznete níže. Pro rezervaci kontaktujete vedoucí mládeže.

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR S HASIČI

Pojď si s námi užít skvělý týden, ve kterém toho hodně zažiješ a zároveň se něco naučíš. Chceš vědět, co všechno se děje kolem hasičů? Tak se přihlas na náš hasičský tábor, kde nás čeká kromě výletů, také přespání v hasičské zbrojnici a opékání buřtů!
Těšíme se na TEBE!

Počet míst je omezen na 20 dětí!

Přihlášku a zálohu 1000,- Kč odevzdat do konce června.

Vedoucí mládeže

Ikona jména Tereza Špirková

Ikona telefonu ‭‭+420 777 211 657