Ohlédnutí za setkáním

V sobotu 2. prosince 2023 se na zbrojnici uskutečnilo setkání s hasiči. Tato akce přilákala mnoho návštěvníků, kteří měli zájem seznámit se s hasičskou technikou a vybavením a nahlédnout tak do světa hasičů. Někteří si přišli vybrat to nejkrásnější jmelí a přinést si kousek štěstí do svého domova. Stánek s párkem v rohlíku a lahodným svařeným vínem byl velmi oblíbený. Děti měly možnost setkat se s postavami Mikuláše, čerta a anděla a dostat od nich sladkosti. Také se věnovaly malování a tvoření papírových ozdob. Někteří návštěvníci dokonce projevili zájem stát se členem hasičské jednotky.

Celkově vzato, setkání s hasiči bylo úspěšné a plné radosti. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili, a těšíme se na další setkání!