Kluziště nejen pro děti

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuAkce

Zima nám v nejbližších dnech přichystala teploty hluboko pod nulou, což může být pro někoho nepříjemné, ale my jsme se rozhodli využít mrazivého počasí a se souhlasem našeho zřizovatele jsme se vrhli na přeměnu hřiště na starém sídlišti v kluziště.

“Je to způsob, jak udělat radost dětem a nejen jim. Led na tomto hřišti již děláme několik let a je potřeba zajistit, aby měl několik vrstev, nejspíše již od středy ho bude možné začít využívat k radosti všem. Do té doby prosíme na zapáskovaný led nevstupujte,” řekl zástupce velitele jednotky Oto Horký.

Ledová plocha bude otevřená každý den, a zdarma pro všechny, kteří si chtějí užít zimních radovánek na ledu. Plánujeme udržovat ledovou plochu po celou dobu, dokud to budou nízké teploty dovolovat. Prosíme dodržujte bezpečnost, ať nedojde k nějakému úrazu.

Vaše JSDH Radotín